ترجمه

موسسه حامی پژوهش با بهره گیری از بیش از ۵ سال تجربه مفید در زمینه ترجمه و ارائه خدمات مرتبط، آماده همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی، ترجمه مقالات دانشجویی، ترجمه کتاب توسط مترجمان متخصص هر رشته می باشد. اصلی ترین هدف گروه مترجمین حامی پژوهش، ارائه خدمات تخصصی ترجمه است مفتخریم که از طریق همکاری با تیمی مجرب از مترجمین در رشته‌های مختلف، خدمات ترجمه تخصصی را به شما ارائه کنیم.

موسسه حامی پژوهش در زمینه ترجمه خدمات زیر را ارائه می دهد:

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات برای چاپ در ژورنال های  ISI

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی کتاب های علمی و تخصصی

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالات کنفرانسی

ترجمه فارسی به انگلیسی پایان نامه ها و رساله های دانشگاهی

ترجمه فارسی به انگلیسی پروپوزال

و …

 

ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی

فرآیند ترجمه تخصصی از انگلیسی به فارسی نیاز به تخصص کافی در ترجمه و هم‌چنین زمینه‌ی علمی متون دارد. در این راستا، موسسه حامی پژوهش آمادگی خود را برای ارائه خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه برای تهیه پایان‌نامه و رساله دانشگاهی، ترجمه متون در رشته‌های مختلف اعلام می‌کند.

 

ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی

یکی از نیازهای عمده پژوهشگران و دانشجویان برای ارائه مقاله در مجلات و کنفرانس‌های معتبر بین المللی و ژورنال‌های ISI ، ترجمه‌ دقیق و کاملا تخصصی مقاله از زبان فارسی به انگلیسی می‌باشد. موسسه حامی پژوهش با به کارگیری مترجمینی که تجربه کافی در زمینه تهیه و تدوین مقالات ISI و تسلط کافی در ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی مقالهISI  دارند، آماده ارائه خدمات به دانشجویان و متقاضیان عزیز می باشد. با توجه به اینکه کیفیت متون ترجمه شده دائما توسط تیم ارزیاب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، کیفیت ترجمه تضمین شده خواهد بود.

 

ویرایش و ویراستاری متون انگلیسی

یکی از مهمترین اقداماتی که قبل از چاپ یک متن علمی باید انجام گیرد، ویراستاری آن است. بی‌دقتی در این مساله می‌تواند جایگاه علمی یک مقاله را به کلی زیر سوال ببرد. در این راستا، تیم مترجمین حامی پژوهش، خدمات ویراستاری و ویرایش فنی مقاله و متون انگلیسی را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

 

ترجمه تخصصی کتاب

بسیاری از اساتید و دانشجویان برای ارتقاء رزومه‌ی علمی خود و یا حتی مطالعه و به کارگیری بخشی از کتاب در آثار علمی خود، به خدمات ترجمه تخصصی کتاب نیازمندند. موسسه حامی پژوهش با توجه به تجربه کافی در زمینه‌ی ترجمه و چاپ کتاب، آماده‌ی ارائه‌ی خدمات تخصصی در این زمینه است. ما با بهره گیری از تخصص تعداد زیادی از مترجمان حرفه‌ای، این اطمینان را به شما می‌دهیم که با سپردن ترجمه متون تخصصی خود به ما، می‌توانید بدون دغدغه در کمترین زمان ممکن، فایل خود را  تحویل گرفته و از خدمات پشتیبانی و ضمانت کیفیت و زمان تحویل بهره ببرید.

 

شاید با مشاوره رایگان از ما بی نیاز شدید!