استخراج مقاله

استخراج مقاله

در بسیاری از دانشگاه‌ها، دانشجویانی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از پایان نامه خود دفاع می‌کنند، باید یک یا چند مقاله ISI و ISC و یا علمی پژوهشی ارائه دهند. استخراج یک مقاله مناسب از پایان نامه که حجم انبوهی از اطلاعات را در خود دارد، کاری دشوار است و نیازمند مهارت بسیار در مقاله نویسی است.

همکاران ما در موسسه موسسه حامی پژوهش آمادگی دارند که در فرایند استخراج مقاله از پایان نامه با دانشجویان همکاری نمایند. پژوهشگرانی که در این بخش مشارکت دارند خود دارای ده‌ها مقاله در مجلات معتبر ISI و ISC هستند و از این جهت کارهای این حوزه با کیفیت بالایی انجام می‌گیرد. همچنین قابل ذکر است که استخراج مقاله از پایان نامه در کلیه رشته‌های علوم انسانی، علوم فنی و مهندسی، علوم پایه و سایر رشته‌ها قابل انجام است.

 

رشته‌های تحت پوشش موسسه حامی پژوهش در استخراج مقاله از پایان نامه

موسسه حامی پژوهش

در تمامی رشته‌ها، کار استخراج مقاله از پایان نامه را انجام می‌دهد. برخی از این رشته‌ها عبارتند از:

علوم انسانی: تمامی رشته‌ها همانند روانشناسی و مشاوره، علوم تربیتی، علوم اجتماعی، مدیریت و حسابداری، فلسفه و تاریخ، جغرافیا و سایر رشته‌ها.

علوم فنی و مهندسی: تمامی رشته‌ها همانند مهندسی برق، مواد، صنایع، عمران، معماری، کامیوتر و سایر رشته‌ها.

علوم پایه: تمامی رشته‌ها همانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت، پرستاری، مامایی، فوریت‌های پزشکی، بیوشیمی، و سایر رشته‌ها.

+ انجام فصل چهار پایان نامه

نحوه همکاری در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه

دانشجویانی که کار پایان نامه خود را به اتمام رسانده‌اند و در مرحله استخراج مقاله از پایان نامه قرار دارند می‌توانند با ثبت سفارش در سایت موسسه یا تماس با موسسه کارهای خود را به پژوهشگران موسسه حامی پژوهش بسپارند. با توجه به سابقه چندین ساله موسسه حامی پژوهش و بهره‌گیری از پژوهشگران برتر دانشگاه‌های تهران، کیفیت مقالات در سطح بهترین مجلات دنیا خواهد بود. بنابراین استخراج مقاله از پایان نامه و حتی گرفتن پذیرش مقاله ISI و ISC با استفاده از همکاران ما در موسسه حامی پژوهش قابل انجام است.

سایر خدمات این مرکز را مشاهده کنید:

انجام پروپوزال کارشناسی ارشد

نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه روانشناسی

نگارش و انجام پایان نامه مدیریت

شاید با مشاوره رایگان از ما بی نیاز شدید!