استخراج مقاله از پایان نامه

 

استخراج مقاله از پایان نامه

همانطور که می دانید دو از نمره پایان نامه منوط به استخراج، ترجمه و پذیرش یک مقاله از پایان نامه درکلیه دانشگاه های آزاد، سراسری، پردیس های دانشگاه ها و پیام نور در نظر گرفته شده است. از طرف دیگر انجام یک پایان نامه وقت زیاد و هزینه زیادی را از دانشجویان گرفته و عدم چاپ مقاله از پایان نامه به شکل یک مقاله بین المللی ISI، ISC، SCOPUS ، مجلات علمی پژوهشی، pubmed/medline  زحمات دانشجویان را بی حاصل می کند. از طرف دیگر برای اقدام به APPLY و یا پذیرش از دانشگاه های خارجی دانشجویان حتما نیاز به استخراج مقاله و پذیرش آن خواهند داشت تا شانس پذیرش خود را بالا ببرند.

موسسه حامی پژوهش

بهترین موسسه انجام پایان نامه (حامی پژوهش)موسسه حامی پژوهش خدمات (استخراج مقاله از پایان نامه، استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، استخراج مقاله از پایان نامه دکتری) را به صورت اختصاصی برای دانشجویان و محققان و اساتیدی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده و تمایل به استخراج مقاله از پایان نامه خود و چاپ آن در مجلات تخصصی معتبر وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی یا ارائه در کنفرانس ها و همایش های ملی و بین المللی می باشند، ارائه می کند. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد می توان از پایان نامه حداقل دو مقاله استخراج نمود و در مقاطع تحصیلی دکتری عموما می توان مقالات بیشتری از پایان نامه استخراج نمود.

استخراج پایان نامه از مقاله

استخراج مقاله از پایان نامه و در نهایت چاپ آن در یک مجله معتبر را می‌توان آخرین مرحله از فرایند طولانی انجام پایان نامه دانست. در این مرحله یک پایان نامه حجیم با جزئیات فراوان به یک مقاله فشرده تبدیل می‌شود. این فرایند فقط شامل خلاصه سازی پایان نامه نیست بلکه باید این کار را در یک قالب علمی مناسب به انجام رساند. فرمت استاندارد یک مقاله پژوهشی تفاوت‌های فراوانی با پایان نامه دارد و از این رو داشتن تخصص در این زمینه حائز اهمیت است.
پژوهشگران موسسه حامی پژوهش که از نخبگان پژوهشی بهترین دانشگاه‌های ایران هستند آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و پژوهشی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، دکتری و کارشناسی هستند.

 

استخراج مقاله از پایان نامه فرایند زیر را طی می‌کند:


۱- ارائه پایان نامه به پژوهشگر: در این مرحله دانشجویان پایان نامه خود را به پژوهشگر مورد نظر داده و به تبادل نظر درباره پایان نامه می‌پردازند.
۲- انتخاب نوع مجله: در این مرحله باید تعیین شود که مقاله استخراج شده باید در چه مجله‌ای چاپ شود. اگرچه تمام مجلات دارای فرمت مشابهی هستند اما مقالات ISI با ISC و سایر انواع مقالات از نظر کیفیت مقاله و استانداردهای مورد نظر تفاوت دارند.
۳- شروع نگارش: در مرحله سوم پژوهشگر استخراج مقاله از پایان نامه را آغاز کرده و آن را در قالب یک مقاله پژوهشی استاندارد تدوین می‌کند.
۴- ویرایش و رفع اصلاحات: پس از استخراج مقاله، دانشجو و اساتید مورد نظر مقاله را بررسی کرده و نظرات اصلاحی خود را درباره آن ذکر می‌کنند. وظیفه انجام اصلاحات تا تأیید نهایی بر عهده پژوهشگران موسسه حامی  می‌باشد.

مشاوره رایگان در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه .

لازم به ذکر است که موسسه حامی پژوهش آمادگی دارد تا به دانشجویانی که می‌خواهند از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند مشاوره رایگان ارائه دهد. پژوهشگران موسسه آمادگی دارند تا راهنمایی‌های لازم را انجام داده و در صورت نیاز به رفع ایرادات احتمالی مقاله دانشجویان اقدام نمایند.

مشاوره رایگان در مورد شرایط پذیرش و زمان چاپ مقالات در پایگاه های ISI-ISC-Scopus-Pubmed-…
بهبود محتوا، منابع و روش پژوهشی مقالات جهت ارسال به پایگاه های فوق
استخراج مقالات علمی باکیفیت از طرح های پژوهشی
استخراج حداقل یک مقاله از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دو مقاله از تز دکتری
ترجمه و ویرایش مقالات به انگلیسی متناسب با اصطلاحات تخصصی هر رشته
انتخاب مجله مناسب از نشریات معتبر و فهرست نشریات مصوب شورای راهبری
بررسی اعتبار مجلاتی که مدعی نمایه ISI یا Scopus هستند
انتخاب مجلات ISI یا Scopus متناسب با زمان متقاضیان جهت پذیرش سریع مقاله
ارسال مقالات و مکاتبه جهت دریافت اصلاحات داوران در کمترین زمان ممکن
انجام اصلاحات داوران در اسرع وقت
اخذ پذیرش تضمینی از نشریات معتبر و فهرست نشریات مصوب شورای راهبری
انجام مکاتبات لازم جهت چاپ مقالات در اسرع وقت

 

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

  1. نوشتن عنوان مقاله
  2. نوشتن چکیده مقاله در استخراج مقاله از پایان نامه
  3. تعریف کلمات کلیدی در استخراج مقاله از پایان نامه
  4. نوشتن مقدمه مقاله در استخراج مقاله از پایان نامه
  5. نوشتن پیشینه تحقیق در استخراج مقاله از پایان نامه
  6. پیشینه پژوهشی مقاله در استخراج مقاله از پایان نامه
  7. نحوه نوشتن فرضیه ها یا سوالات پژوهش در مقاله مستخرج از پایان نامه
  8. روش تحلیل داده ها در استخراج مقاله از پایان نامه
  9. نحوه نوشتن نتایج تحقیق در استخراج مقاله از پایان نامه
  10. بحث و نتیجه گیری در استخراج مقاله از پایان نامه

 مشاوره انجام پایان نامه ۰۲۱۶۶۵۶۴۲۴۶

شاید با مشاوره رایگان از ما بی نیاز شدید!